II Święto Rodziny

Za nami już uroczystość Dnia Rodziny oraz pożegnania Absolwentów przedszkola.

Kochanym Rodzicom składamy serdeczne podziękowania...

– za Waszą obecność, za Wasze zaangażowanie, za przygotowanie strojów dla dzieci, za ćwiczenie wierszyków z dziećmi, a także za bezinteresowne upieczenie ciast i zrobienie sałatek.

Dziękujemy Wam także za każde dobre i budujące słowo do nas skierowane.
Jak dobrze, że jesteście! DZIĘKUJEMY :)

Z wdzięcznością – Grono Pedagogiczne

II DZIEŃ RODZINY odbył się w sobotę 09.06.2018 roku na terenie ogrodu plebanii. Festyn rozpoczęło o godz. 10.00 nabożeństwo dla Rodzin w kościele parafialnym, które poprowadził ks. Stefan Ceberek - duszpasterz Rodzin diecezji łomżyńskiej.

Przedszkolaki pokazały na scenie swoje talenty, pożegnały Starszaków (Absolwentów), pogoda dopisała, wszystko się udało. Podczas festynu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, m.in.:

- gry i zabawy;
- malowanie twarzy, balonowe zwierzątka;
- Mickey Mouse;
- popcorn, wata cukrowa;
- grill, ciasto, kawa, napoje;
- pokaz Opolskiego Bractwa Rycerskiego (zbroje pochodzące z różnych okresów, opowieści o łucznictwie, ciekawostki o walkach rycerskich);
- przejażdżka na kucyku (NIESPODZIANKA)
- Koncert o Rodzinie ks. Stafana Ceberka wraz ze świadectwami zespołu.

ZAPRASZAMY DO GALERII :)